Deska podłogowa

Opublikowano
Odsłony: 6079

Deska podłogowa suszona, strugana na pióro-wpust produkowana jest ze specjalnie selekcjonowanego drewna.
Podłogi drewniane stwarzają ciepły i niepowtarzalny klimat w naszych wnętrzach. Jako naturalny surowiec pozwalają na szeroki zakres wykończenia ich powierzchni poprzez: lakierowanie, olejowanie, postarzanie, szczotkowanie, wędzenie itp. według upodobań klienta.
Towar dostępny na zamówienie klienta.

Deska ryflowana

Opublikowano
Odsłony: 6471

Deska Tarasowa jest cenionym produktem wykorzystywanym do wykończenia tarasów, jak i podłóg w altanach. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, Ryfel stanowi nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną – ułatwia odprowadzanie wody z powierzchni oraz stanowi barierę antypoślizgową.

Tarcica

Opublikowano
Odsłony: 7512

Tarcica wykonywana zgodnie z wymaganiami klienta na życzenie impregnowana zanurzeniowo. Mamy możliwość suszenia tarcicy w komorach suszarniczych.
Oferujemy również drewno strugane obrabiane na najnowocześniejszych strugarkach.

1. Ogólnego przeznaczenia

  • nieobrzynane i obrzynane
  • deski,
  • bale i belki
  • krawędziaki.

 2. Budowlane   

  • więźby dachowe,
  • elementy konstrukcyjne,
  • łaty i kontrłaty,
  • elementy strugane
  • bindry

 Impregnacja zanurzeniowa środkiem KUPRAFUNG  który zabezpiecza przed korozją biologiczną, również na życzenie ogniochronem, środek ten posiada wszelkie aprobaty techniczne, a także przydatność do zastosowania w budownictwie.

Deska boazeryjna

Opublikowano
Odsłony: 10939

Boazeria spełnia role izolacji akustycznej i termicznej, jak również ma ogromne walory estetyczne. Boazeria wykonana z należytą starannością nadaje eleganckiego wyglądu oraz sprawia, że pomieszczenie staje się ciepłe i przytulne.

O nas

Opublikowano
Odsłony: 793446

TARTAK BRZĄKALSKI – Marcin Brząkalski to prężnie rozwijająca się firma przemysłu drzewnego zlokalizowana w Sendeniu k/Płocka. Jesteśmy rodzinną firmą, mogącą pochwalić się ponad 35 letnim doświadczeniem w branży drzewnej.

Kontrolując cały proces, zaczynając od zakupu odpowiedniego surowca w polskich lasach jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, solidność, terminowość, a także kompleksowej obsłudze w ciągu lat zdobyliśmy dobrą pozycję na rynku i jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w produkcji tarcicy, więźb dachowych oraz innych wyrobów z drewna, takich jak: okna, drzwi, schody, podłogi i boazerie.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego Klienta, co pozwala wyjść nam naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom, realizujemy również nietypowe projekty oraz indywidualne zamówienia.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, własny transport. Przygotujemy kalkulację zapytania, doradzimy w procesie realizacji, pomożemy wybrać odpowiedni sortyment drewna i sposób impregnacji.

Zdobyte doświadczenie, profesjonalna kadra, dbałość o jakość to nasze atuty dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość. Sprawdź nas... składając zamówienie.

Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli!!!

  

Więcej artykułów…