TARTAK BRZĄKALSKI Marcin Brząkalski

Deska podłogowa

Deska podłogowa suszona, strugana na pióro-wpust produkowana jest ze specjalnie selekcjonowanego drewna.
Podłogi drewniane stwarzają ciepły i niepowtarzalny klimat w naszych wnętrzach. Jako naturalny surowiec pozwalają na szeroki zakres wykończenia ich powierzchni poprzez: lakierowanie, olejowanie, postarzanie, szczotkowanie, wędzenie itp. według upodobań klienta.
Towar dostępny na zamówienie klienta.

Deska ryflowana

Deska Tarasowa jest cenionym produktem wykorzystywanym do wykończenia tarasów, jak i podłóg w altanach. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, Ryfel stanowi nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną – ułatwia odprowadzanie wody z powierzchni oraz stanowi barierę antypoślizgową.

Tarcica

Tarcica wykonywana zgodnie z wymaganiami klienta na życzenie impregnowana zanurzeniowo. Mamy możliwość suszenia tarcicy w komorach suszarniczych.
Oferujemy również drewno strugane obrabiane na najnowocześniejszych strugarkach.

1. Ogólnego przeznaczenia

  • nieobrzynane i obrzynane
  • deski,
  • bale i belki
  • krawędziaki.

 2. Budowlane   

  • więźby dachowe,
  • elementy konstrukcyjne,
  • łaty i kontrłaty,
  • elementy strugane
  • bindry

 Impregnacja zanurzeniowa środkiem KUPRAFUNG  który zabezpiecza przed korozją biologiczną, również na życzenie ogniochronem, środek ten posiada wszelkie aprobaty techniczne, a także przydatność do zastosowania w budownictwie.

Deska boazeryjna

Boazeria spełnia role izolacji akustycznej i termicznej, jak również ma ogromne walory estetyczne. Boazeria wykonana z należytą starannością nadaje eleganckiego wyglądu oraz sprawia, że pomieszczenie staje się ciepłe i przytulne.

O nas

TARTAK BRZĄKALSKI – Marcin Brząkalski to prężnie rozwijająca się firma przemysłu drzewnego zlokalizowana w Sendeniu k/Płocka. Jesteśmy rodzinną firmą, mogącą pochwalić się ponad 35 letnim doświadczeniem w branży drzewnej.

Kontrolując cały proces, zaczynając od zakupu odpowiedniego surowca w polskich lasach jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, solidność, terminowość, a także kompleksowej obsłudze w ciągu lat zdobyliśmy dobrą pozycję na rynku i jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w produkcji tarcicy, więźb dachowych oraz innych wyrobów z drewna, takich jak: okna, drzwi, schody, podłogi i boazerie.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego Klienta, co pozwala wyjść nam naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom, realizujemy również nietypowe projekty oraz indywidualne zamówienia.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, własny transport. Przygotujemy kalkulację zapytania, doradzimy w procesie realizacji, pomożemy wybrać odpowiedni sortyment drewna i sposób impregnacji.

Zdobyte doświadczenie, profesjonalna kadra, dbałość o jakość to nasze atuty dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość. Sprawdź nas... składając zamówienie.

Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli!!!

  

Więcej artykułów…

Jesteś tutaj: Home Tartak
JA Travel

Sed ornare risus sit amet mauris eleifend eget lobortis sapien ornare. Sed id tempus mauris. Fusce auctor volutpat elit ut posuere. Pellentesque non sem erat tempus lobortis.

Newsletter

Subcribe